9. Sınıf Matematik Test Deneme Sınavları PDF (TYT-AYT)

9. Sınıf Matematik Test Deneme Sınavları PDF (TYT-AYT)

 • Yeni sisteme uygun matematik test sorulardan oluşan denemeler.
 • TYT ve AYT sınavlarında çıkabilecek sorular.
 • Konu sıralanışına uygun sarmal denemeler.
 • Tamamen ücretsiz, pdf olarak indirilebilir.
 • Soruların hepsi video çözümlü.
 • Fen liseleri müfredatına uygun.

Bu denemeleri sene içerisinde konular ilerledikçe çözebilir, yapamadığınız soruların çözümlerini youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.1.2.3.4.5.soruların çözüm videosu için tıklayınız

6.7.8.9.10. soruların çözüm videosu için tıklayınız

11.12.13.14.15. soruların çözüm videosu için tıklayınız

Konu tarama testi-4 video çözümleri

Konu Tarama Testi-5 Video çözümleri için tıklayınız

2 Yorum

 • Sayın Hocam,

  Matematiği mϋkemmel anlatan ve gϋzel öğreten nadir ögretmenlerden birisiniz. 6, 7, 8 ve 9.sınıflarda okuyan yeğenlerime iyi bir online eğitim kaynağı bulabilmek iҫin Ağustos ayından beri Internet de bir sϋrϋ hocaların videolarını izledim. Doğrusu sizin ögretme tarzınızı ҫok beğeniyorum. Bir ögretmenin öğretme şekli ğgrencinin konuyu anlayabilmesi acısından gece ile gϋndϋz gibi fark yaratabiliyor. Sizin anlatma tarzınızı gercekten kolay anlaşılır ve aydınlatıcı buluyorum. Ücretsiz verdiğiniz ҫok değerli hizmetiniz ve emeğiniz Tϋrkiye de bir sϋrϋ ҫocuk iҫin, özellikle yoksul ailelerin ҫocukları iҫin, bϋyϋk bir yatırım diye dϋşϋnϋyorum. Olağanϋstϋ gϋzel öğretme yeteneğiniz ve tecrϋbenizle ile öğrencilerin başarılı olmalarına katkıda bulunduğunuzdan dolayı sizi tebrik ediyorum.

  Web siteniz de ҫok gϋzel. Siteniz de navigate etmek ve istenen şeyi bulmak ve takip etmek kolay. Bϋtϋn sınıflar iҫin konu videolarını konu isimleri ile yapmış olmanız, pdf formatında deneme soruları ve onların ҫözϋm videolarını hazırlamış olmanız ve bir de MEB matematik kazanım kavrama testleri sorularının da ҫözϋm videolarını yapmanız ҫok faydalı oluyor.

  Size iyi ҫalışmalar diliyorum ve Yeni Yelın sizin ve aileniz iҫin mutlu, başarılı ve sağlıklı geҫmesini temenni ediyorum.

  Saygılar,
  Minnettar takipciniz

  • yenisistemmat23

   (4 Ocak 2019 - 07:32)

   Çok teşekkür ederim. Zaman probleminden dolayı tam istediğim gibi olmasa da elimden geldiğince faydalı olmaya çalışıyorum. Yazdıklarınız beni çok mutlu etti. Marifet iltifata tabii. Ben de sizin yeni yılınızı kutlar hayırlar getirmesini dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.